2 Kerzenleuchter, 2 Schüsseln, 1 Teller
Zinn, Durchmesser ca. 15-30 cm, tlw. datiert 1832, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
16.03.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.03. - 16.03.2016 |